Značky

SPARITUAL

Ke Sparitual ještě doplnit text: SpaRitual® produkty jsou 100% veganské.

Nejsou testovány na zvířatech, ani se při výrobě nepoužívají živočišné produkty.

Ekologické předpisy vyžadují pěstování rostlin bez syntetických herbicidů, pesticidů a geneticky modifikovaných organismů (GMO).

Laky SpaRitual® Vegan neobsahují nebezpečné a toxické látky, můžete s nimi bez obav lakovat i dětské nehty.

.

.

.

OPI


Profesionální nehtová značka OPI je s krásou spojená už více než 30 let. Její otec, George Schaeffer, založil v Los Angeles původně společnost na výrobu dentálních materiálů. Netrvalo však dlouho, než si George Schaeffer všiml podobnosti mezi materiály používanými v dentálním a nehtovém průmyslu a než ve spolupráci s chemiky vyvinul první, vysoce kvalitní akrylový systém. Pilotní produkt byl určený k aplikaci v nehtových salonech, během pár let se však značka OPI stala celosvětovým lídrem v profesionální péči a její úžasné laky si našly cestu i do domácího kosmetického arzenálu žen po celém světe.

Značka OPI se dnes prodává ve více než stovce zemí na celém světě a ročně se vyrobí více než 55 milionů přípravků. Produkty OPI navíc nejsou testovány na zvířatech a řada z nich byla vyznamenána světovou cenou Allure Beauty Award! Kromě laků na nehty najdete v portfoliu značky i krémy na ruce, vyživující nehtovou péči nebo přípravky určené na pedikúru. Každý by měl vyzkoušet výživný olej na nehty a kutikulu Avoplex Cuticle Oil To Go v praktickém balení do kabelky nebo výživu Nail Envy, která získala první místo v soutěži In Style Beauty Buys amerického časopisu In Style!

Laky OPI jsou populární pro svou vysokou odolnost a trvanlivost, kterou zaručuje obsah speciálních pigmentů. Pokud při výběru odstínu tápete, s produkty OPI zaručeně nešlápnete vedle. Dvakrát ročně se totiž představují limitky, které reflektují na aktuální módní trendy. Kromě nich existuje i stálá nabídka, v níž najdete více než 200 odstínů laků vybraných uměleckou ředitelkou Suzi Weiss-Fischmann. Každý z laků má svůj originální název, podle kterého si svého favorita stoprocentně zapamatujete. Což takhle lak na nehty s názvem Can’t Find My Czechbook nebo I’m Not Really a Waitress? Některé kolekce laků navíc byly a jsou inspirovány filmovými legendami. Piráti z Karibiku, Alenka v říši divů, Hello Kitty, Muppeti či velkofilm Padesát odstínů šedi.

Mezi světové celebrity, jež se hrdě hlásí k používání kosmetiky OPI patří například Serena Williams, Katy Perry, sestry Kardashianovy, Gwen Stefani, Mariah Carey nebo Kerry Washington, která stála u zrodu kolekce pro podzim/zimu 2016 s názvem Washington DC

Watch Dragon ball super